Reference od LUASdance

Tereza Bachová, TCRG

"Kamča Karásková je člověk, se kterým naše taneční škola Luas Dancing School spolupracuje od roku 2011. Je skvělá odbornice na většinu neduhů, které naše tanečníky trápí a nejedná se pouze o nápravu pohybového aparátu. Při každé návštěvě na jakékoli konzultaci jsem vždy měla pocit, že jsem opečovávaná i když někdy člověk slyšel velmi nepříjemné věci, které však pomohly k rychlejší nápravě pokud byl člověk ochotný vše přijmout a s informacemi pracovat. Ke každému problému, který se vyskytl došlo případně i na různé přírodní léky, čaje, homeopatickou radu či tejpování a samozřejmě na spoustu velmi účinných cvičení. Přístup Kamily je celostní - vnímá člověka jako celek a ne pouze jako např."bolavý žaludek" což vždy pomohlo k rychlému vyléčení. Kamča má i skvělé diagnostické schopnosti a díky její intuici a poctivému přístupu k věci jsem si vždy byla jistá, že chce pomoci.

Kromě toho, že je skvělý odborník v oboru fyzioterapie, je i skvělá učitelka a lektorka. Ve spolupráci s naší taneční školou Luas Dancing School jsme připravily teď už desítky menších i větších seminářů, kde měli účastníci možnost hlavně cvičit s pomůckami či bez nich, dozvědět se o svém těle více zajímavých informací a spoustu souvislostí proč některé problémy vůbec vznikají a jak si případně pomoci od bolesti bez drahých náprav a léků. Uspořádaly jsme víkendové semináře vždy zaměřené na určitou oblast na těle (např. stabilizace kotníku, kolene nebo aktivace stabilizačního systému), základy tejpování, základy homeopatického léčení - jak si pomoci při běžných onemocněních jako jsou chřipka, střevní potíže, kašel, rýma, alergie, atd. - všechno současná a velmi častá onemocnění bez rozdílu věku. Semináře, které měly kratší trvání a byly pořádány pravidelně, se jmenovaly "Tělo na dosah ruky" a naučili jsme se v nich výše zmíněné - různá cvičení s pomůckami i bez nich, která dodnes využíváme při našich lekcích a předáváme je dalším tanečníkům a tanečním souborům. Mezi takové techniky patří třeba "houbičkování" (název, který vymysleli naši tanečníci - netýká se však houbiček lysohlávek:-) ale techniky, která využívá kuchyňské houbičky na procvičení plosky, prstů na noze a klenby, kterou vymyslela právě Kamila. Tuto techniku mají rádi všichni, děti i dospělí a vždy velmi pomohla alespoň si uvědomit, že nějakou plosku vlastně máme :) I jiná cvičení byla podána zábavnou formou a "česky" - bez latinských výrazů, spíše naopak velmi lidovou řečí, které ale rozumí každý a lépe pak spolupracuje. Spolupráce s Kamilou mě osobně i naši školu velmi obohatila v mnoha ohledech a jsem za tuto možnost spolupráce velmi vděčná."

Tereza Bachová, TCRG

vedoucí taneční školy Luas Dancing School

(8.2.2015) Terka (LUASdance Pha)

Ahoj Kamčo,

tebou doporučená Homeopatika zafungovala.(...) Rýmová homeo jsem dokonce poslala i šéfovi při kašli a rozeslala dalším účastnicím semináře a poslala jsem i info jedné slečně, která se mě ptala na léky při anorexii. V tomhle případě jsem ale poslala i kontakt na paní Č. A mimochodem, paní Č. by Tě asi chtěla poznat :) Lidé, kteří k ní přijdou, uvádí jako doporučení Tvoje jméno a je zvědavá, kdo jsi, že jste se nikdy nepotkaly, ale posíláš jí tolik lidí :D

Jak jsi jednou říkala, že Ti někdy přijde Tvá práce zbytečná - tohle rozhodně zbytečné není. Když to vyčíslím, k paní Č. už díky Tvému doporučení chodí 5 lidí. Naučila jsi jinak myslet ohledně svého zdraví naše další 4 tanečníky a pátý jsem já, ostatní to z dálky pozorují a spousta drobných informací proniká i tak :) Je to jako voda, která prostě prorazí vždycky, jen to chvíli trvá ;) Tvojí práci věřím, vím, že je zatraceně dobrá a kvalitní protože jí děláš srdcem a vlastně celou svojí bytostí a lidi to poznají. A jsi prostě taková, jaká jsi - říkat věci na rovinu v dnešní době je vzácnost a je to nutně třeba. Jinými slovy, jsem moc ráda, že se známe, vážím si Tě jako člověka i jako odborníka a rozhodně to má smysl! ;)

Děvčata se mě ptala zda a kdy bude další pokračování seminářů a i když nás bylo málo, rozhodně chci/me pokračovat :) Vím, že jsi říkala, že budeš mít pak už i hotový kurz reflexologie a že by bylo možné to do semináře zařadit, ale ať to bude zaměřené na co chce, ráda bych seminář uspořádala :)

Terka (LUASdance Pha)

INFORMACE

Nejsem smluvním partnerem žádné ze zdravotních pojišťoven. Úhrada terapie probíhá v hotovosti nebo na účet 1847132003/0800.

Změna ceníku

Vážení klienti, k 1.3.2024 došlo ke změnám výše úhrad za fyzioterapii. Aktuální ceník naleznete zde

Jak na vermikompostování

Jsem sice fyzioterapeut, ale miluju vermikompostování, tak se o ně zde s vámi chci podělit.

Prezentace ke stažení zde vermikompostovani [PPTX, 4.33 MB]

Změna ordinační doby

Změna ordinační doby:

Pondělí - Sobota dle objednání

SPOLUPRÁCE

Copyright © 2024 KK-rehab.cz - Mgr. Kamila Karásková

Všechna práva vyhrazena Mapa webu Tvorba webu Youtube KK-rehab