Reference od studentů

(1.2.2016) Bára H.

Vážená paní magistro,

 

ráda bych Vám tímto (opožděně) chtěla poděkovat za všechnu Vaši podporu (materiály, nápady, rady a zkušenosti, korekce bp) a pozitivní přístup v hodinách. Jsem moc ráda i za to, že jste ode mne důsledně požadovala co nejlepší možný výkon při psaní BP, ač jsem 100% výkonu při konzultacích nezvládala a vedení práce jsem Vám asi opravdu vůbec neulehčovala.

Můžu říct, že i díky Vám mne fyzioterapie baví mnohem víc. Váš přístup k pacientům (jako k jednotlivci a ne k člověku zaškatulkovaném pod nemocí a diagnózou) je mi motivovací a hlavně se mi líbí Váš přístup propojení fyzioterapie s léčbou bylinkami a ohledem na psychiku člověka - no prostě celostně.

Chtěla bych Vám poděkovat, že jste nám ve svých hodinách předala část svých zkušeností a vědomostí a hlavně že jste nás nevedla pouze v rámci knížek, který si člověk zvládne přelouskat sám, ale ukazovala nám hlavně víc poznatků z praxe. Mrzí mě, že jsem se toho od Vás nestihla naučit víc - doufám, že jednou budete vést kurzy.

Přeji hezký večer. Jste skvělá fyzioterapeutka.Díky za vše :). Barbora H.

(12.10.2015) Z.V. a Z.S. (studenti fyzioterapie)

Dobrý večer,

i my moc děkujeme za možnost vidět hipoterapii v praxi a možnost si to vyzkoušet. Je skvělé vidět člověka, který má rád svou práci a dělá jí srdíčkem.

Ještě jednou děkujeme za vše, nejen za dnešek.

Z.V. a Z.S. (studenti fyzioterapie)

(6.10.2015) D.K.

Dobrý večer paní magistro Karásková,

mrzelo by mě, kdybych se s Vámi alespoň prostřednictvím e-mailu nerozloučila. Jen krátce, nevím a ani nikdo z nás, proč jste odešla, to je jen Vaše věc, co Vám ale mohu říci, byla jste jak výborná vyučující, která si dokázala získat během prvních vteřin výkladu respekt a pozornost, tak i skvělý člověk. Předala jste nám opravdu mnoho informací, které nám budou jen přínosem. Co i od ostatních tak vím je, že jste byla jedna z mála kantorů, kteří nám dokázali jak teoreticky, tak prakticky předat důležité informace související s fyzioterapií, jako jedna z mála jste nás i donutila přemýšlet (těžký úkol!) nad tím, co děláme, proč to děláme. Ukázala jste nám, že k pacientovi se musí přistupovat jako k člověku, ne jako k číslu v registru či něčemu podobnému, že každý člověk je jiný a taky se tak podle toho musíme chovat, musíme podle toho jednat v léčbě a všem ostatním. 

Přeji Vám jen samé úspěchy v osobním i pracovním životě. Hlavně pevné nervy se zlými lidmi, kterých je bohužel víc a víc, sama se o tom přesvědčuji. Ať narážíte na co nejvíce těch naopak hodných, milých, vstřícných lidí. Ať se Vám daří. Především Vám přeji, ať jste stále zdravá. Zároveň Vám moc děkuji za krásné dva roky, kdy jste nás provázela studiem. Děkujeme za všechno. Jste člověk, na kterého se nezapomíná a doufám, že i Vy na nás budete vzpomínat jen v dobrém.

Mějte se krásně, doufám, že jsme se neviděly naposledy. 

S upřímným srdečným pozdravem, D.K.

(5.10.2015) M.N.

Vážená paní magistro Karásková,

chtěla bych Vám poděkovat za ty tři roky s Vámi na fakultě. Moc ráda na Vás a hodiny s Vámi vzpomínám a říkám si už asi 2 měsíce, že Vám musím alespoň cestou e-mailu poděkovat za Váš přístup a informace, které jste mi během studií předala. Dnes jsem si na Vás vzpoměla a musela jsem se pousmát - měla jsem jako pacienta pana Vomáčku:)

Snad se Vám daří a máte se hezky. S přáním hezkého pracovního týdne, M.N.

(24.9.2015) P.J.

Vážená paní magistro, 

rád bych Vám za sebe ještě poděkoval. Nejenom za kroky, které jste doposud podnikla v rámci mé práce, ale i za ty dva roky, které jsem pod vámi studoval. Vím, že ne vždy jsem byl vzorový student a že Váš odchod ze školy měl hořkou příchuť. Ale přesto bych Vám chtěl říct, že si Vás jako pedagoga, odborníka i člověka vážím a odnáším si z našich setkání do (nejen profesního) života mnoho. Pokud se v budoucnu budete ohlížet za časem stráveným na ZSF JU, vězte, že jste v dobrém ovlivnila spoustu mladých životů na počátku jejich cesty, za což Vám vždy bude patřit můj vděk a obdiv. Přeji mnoho budoucích úspěchů ve všem, čemu se budete v životě věnovat. 

S pozdravem P.J.

(17.8.2014) H.K.

Vážená paní magistro,

ano, od ostatních spolužáků vím, že nikdo jiný se s korekturami bakalářek "nemaže" tak jako Vy. Jsem Vám velmi vděčná, že se tím zabýváte takto do detailů, mám teď alespoň z té teorie lepší pocit. Je to od Vás velkorysé, i když jste mne s tím mohla poslat někam..

Děkuji. H.K.

(17.8.2015) Vaše studentky V.P., N.P., N.M., I.S., D.P., R.P.

Vážená paní magistro,

chtěly bychom Vám poděkovat za vše, co jste pro nás za ty dva roky udělala, za ochotu a předané informace, které byly z těch nejužitečnějších. Moc nás mrzí, že odcházíte a rády Vás ještě někdy uvidíme. Přejeme hodně štěstí, ať se Vám daří v profesním i osobním životě a snad někdy na viděnou:)

Mějte se krásně, Vaše studentky V.P., N.P., N.M., I.S., D.P., R.P.

(16.8.2015) V.K.

Vážená paní magistro, ani nedokáži popsat, jak moc mě mrzí Váš odchod z fakulty. Za sebe a zcela upřímně Vám chci říct, že jste a budete člověk, který mi je inspirací a díky kterému mne fyzioterapie začala moc bavit. To co doposud umím, umím díky Vám. Byla jste skvělá učitelka a já Vám za to moc děkuji, jsem moc vděčná za to, že jsem Vás stačila poznat. I přes to, že jsem měla v prváku pocit, že přes Vyšmet nemůžu nikdy projít a že se to nenaučím, tak s odstupem času na hodiny s Vámi vzpomínám nejvíc. Jsem ráda, že mne na fakultě čeká už jen rok, protože bez Vás to tam nebude mít smysl. (......)

Mějte se moc hezky a ať se Vám v další kapitole Vašeho života daří. Doufám, že se s Vámi neloučím, ale že se brzy uvidíme.

S úctou a pozdravem V.K., Vaše studentka

(31.7.2015) I.F.

Dobrý den, 

děkuji za informace, upřímně mě velice mrzí, že odcházíte. Dle mého názoru katedra s Vaším odchodem hodně ztratí, ale samozřejmě Vaše rozhodnutí respektuji. (...) tak i tak Vám přeji, aby se Vám v budoucnosti dařilo. Chtěla bych Vám velice poděkovat za to, co jste pro nás dělala (určitě nemluvím jen sama za sebe). 

Děkuji a přeji mnoho úspěchů, I.F.

(14.7.2015) I. P. (již exstudentka fyzioterapie)

Vážená paní magistro,

chtěla jsem Vám moc poděkovat za vedení bakalářky a hlavně za všechno, co jste mě, potažmo nás všechny, za ty tři roky naučila. Upřímně si myslím, a nejsem sama, že Vy jste nás pro praxi vybavila velice kvalitními a hlavně užitečnými znalostmi a souvislostmi. Jako jedna z mála učitelů jste nás učila vidět člověka jako celek se vším všudy a nezaseknout se jen u místa bolesti. Přestože jste toho na nás v prváku naložila hodně, teď zpětně si říkám, že by bylo fajn projít si tím s Vámi znovu a všechny ty informace by jistě dostaly nové světlo a váhu. :)

Nedávno jsem mluvila s P.Š. a říkala, že jste se také zmínila, že uvažujete o kurzech. Určitě byste do toho měla jít, rozhodně máte co předat. Jste dobrá učitelka, která dokáže podat informace jasně, srozumitelně a když tomu člověk nerozumí, tak i jako pro blbce. :) 

Původně jsem Vám chtěla poděkovat a rozloučit se na promoci, ale protože jste tam bohužel nebyla, přeji Vám mnoho úspěchů v profesním a hlavně osobním životě tímto způsobem a snad se ještě někdy potkáme. :)

Takže ještě jednou děkuji

S přáním hezkého dne

I. P. (již exstudentka fyzioterapie)

(5.9.2014) L. Z.

Dobrý den paní magistro Karásková,

moc Vám děkuji za hodnocení, velice si vážím Vašeho názoru a mám radost, že se práce líbí. Tímto směrem bych se určitě dále chtěla ubírat a toho, že to nebude lehké jsem si vědoma, ale v tomhle si jdu za svým :) Chyb v práci jsem si vědoma, to je daň za mou lenost, nestihla jsem korekce od odborníka.

Ještě jednou Vám moc děkuji, mám opravdovou nefalšovanou radost :) Teď už to jen zdárně doklepat..

S pozdravem L. Z.

(13.6.2014) kolegyně z katedry

Ahoj Kamco, prvaci chodi s kineziolakama a maji je perfektne zpracovane a na to konto maji i dobre vysetreni a terapii v deniku praxe.(...)

prvaci maji ted lepsi vysetreni a terapii nez tretaci

takze jsem ti jen chtela napsat, ze to melo smysl (s prvákama takto pracovat)....!

hezky vikend. (kolegyně z katedry)

(1.5.2014) D. Š.

Vážená paní magistro,

ani nevíte jako jste mi udělala pochvalou radost, moc si toho vážím. (...)

A i když jste si nemohla z důvodu kontroly bakalářských prací užít čarodky podle svého přání, opravdu si Vaší práce vážím a ve srovnání s ostatními vedoucími, co se kvality korekce a připomínkování týká, určitě bych si jiného nevybral.

D. Š.

(10.4.2014) D.Š.

Za všechny přítomné moc děkuji, jednak za parádní workshop a druhak za obrázky kolene. D.Š.

(21.1.2014) Jeny B. (studentka fyzioterapie)

Vážená paní magistro,

děkuji Vám za čas, který jste mi věnovala, věřte, že to málo, co jsem se od Vás naučila, se neztratí. Vaše hodiny a práci se studenty považuji za velmi přínosné a nezaplatitelné.

Přeji Vám pevné zdraví, vnitřní pohodu a optimismus.

S přáním hezkého dne,

Jeny B. studentka fyzioterapie

(16.12.2013) Petra S.

Dobrý večer, paní magistro Karásková.

Často na Vás vzpomínám když něco řeším v práci a říkám si, jak byste to asi tak dělala a snažím se hledět vašima ,,celostníma " očima.. ale samozřejmě mi to ještě tak nejde.. ale trpělivost růže přináší..tak snad to přijde.

Přeji Vám ať další rok přinese mnoho dobrého, a drží se Vás Vaše energie.. 

Moc Vás zdravím, Petra S.

(16.6.2013) R.P.

Dobrý večer, paní magistro,

Chtěl bych Vám moc poděkovat za vedení bakalářky a za podporu při státnicích :)

Byli jsme moc rádi, když jste byla přítomná v komisi....:)

s pozdravem RP

(20.5.2013) V.S.

Dobrý den,

chtěl jsem vám nejen za sebe poděkovat. Při praktických státnicích se bezvadně hodilo vše, co jste nám vyložila a celkově je velice přínosné, že nás učíte právě Vy. Zároveň jsem chtěl poděkovat i za podporu, když byl člověk napnutý a netušil, co ho čeká ...

Ačkoliv jménem třídy nepíšu, mohu konstatovat, že si Vás všichni velmi vážíme, nejen za to, co nás učíte, ale i za to, jaká jste.

S pozdravem, V.S.

(21.1. 2013) M., E., D. a L.

Dobrý večer, my Vám moc děkujeme. každopádně hlavně pro nás bylo toho setkání velice inspirativní, přínosné a moc příjemné .Mockrát Vám děkujeme za ochotu, čas a hlavně upřímný a přítelský přístup, věřte, že si Vás velice vážíme (málo kdo, je tak velká osobnost jako Vy!) ... Je nám jasné, že jste časově vytížená, ale kdybyste se někdy chtěla odreagovat u sklenky dobrého vína (či moravské slivovičky, bylo by nám potěšením, kdybychom mohly přivítat pro změnu my Vás, bydlíme asi 50 kroků od Vás.

S přáním hezkého večera M., E., D. a L.

(15.1.2013) D.Š.

Dobrý den paní karásková

Musím s Vámi ve spoustě věcí souhlasit, je fakt že spousta lidí na předášky buď nechodí a nebo když už chodí, tak tam jenom sedí a v lepším případě nic nedělají, v horším pak kecají.

Tím že jste v podstatě jediná kantorka, která má opravdový zájem nás něco naučit a předat nám své zkušenosti, tak třeba já si v hodině píšu převážně to, co říkáte. Jenže je problém, že často odbíháte od slajdů a vyprávíte zkušenosti z praxe, které jsou dle mého daleko podstatnější, přínosnější a zajímavější, než teorie. A i když jsem to zkoušel, nezvládnu opisovat jak prezentace, tak Vaše zkušenosti.

Věřte mi, na Vašich přednáškách byla 100% největší účast jakou jsem kdy viděl na nepovinné přednášce.

každopádně to berte jako poklonu, že dokážete zaujmout tolik studentů i na nepovinných přednáškách  S přáním hezkého dne, D.Š.

(10.1.2013) A. M.

Děkuju jste skvělá :o) (...)

Nechci vám pochlebovat :D. Ale na vaše přednášky chodím ráda. Je vidět, že vás to baví :o)

A. M.

(23.11.2012) V. S.

Vážená paní magistro,

velice Vám děkuji za ošetření i úsilí a péči, kterou jste do něj vložila. Velice si Vaší pozornosti vážím a je pro mne nemalou inspirací jak pro práci fyzioterapeuta, tak i pro moji vlastní přednáškovou činnost. Jsem rád, že mám jako student možnost setkat se s natolik odlišným a právě proto inspirativním přístupem. Vzhledem k mé zálibě ve filosofii a teologii stále trochu hledám způsob propojení materie a duchovna, Váš přístup mě velice oslovil.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

V. S.

(27.2.2012) T.H.

Dobry vecer pani magistro,

Co bychom potrebovali je vic casu s Vami , abychom nasali zkusenosti. Vas pristup k vyuce je energicky a je videt, ze byste tam s nami klidne byla jeste ted, to nadseni se mi libi a navic si myslim, ze je i trosku nakazlivy, coz je dobre. Libi se mi i "filosoficky" presah toho, co sdelujete. Taky si rad zapremyslim. Za me - diky a vic takovych hodin, resp. zkusenych praktiku se sirokym zaberem.

Preji klidnou noc a mejte se dobre,

T.H.

(14.2.2012) D.

Paní magistro,

nevím jak u jiných skupin, ale u nás ve třetí vás mají všichni opravdu rádi. Ne proto, že by vaše nároky byly nízké, nebo že by to byla brnkačka, ale proto, že většinu času z hodiny nám předáváte vlastní zkušenosti a nutíte nás přemýšlet. A i když třeba někdo nemá rád váš styl učení, můžete si být jistá, že tím, jak vedete výuku, z těch, kdo o to budou stát, dokážete "vychovat" opravdu kvalitní fyzioterapuety. Nechci aby to vypadalo jako nějaké podlézání, ale Váš přístup mě opravdu mile překvapil. Strávil jsem rok v Brně na medicíně, kde se nikdo s nikým nebaví. Doktoři sice mají tisíc titulů, ale jde jim spíš o jejich prestiž a profit. Takže opravdu, pokud někdy náhodou máte pocit, že neučíte "dost dobře" rozhodně to není pravda a není třeba nic měnit.

Hezký večer, D.

(12.2.2012) Š.

Dobrý večer,

chtěl bych Vám moc poděkovat za odpověď a za čas, který jste tomu musela věnovat. Je to hodně nad rámec mé otázky, ale tyto věci bych nikde ve skriptech nevyčetl. Jste jedna z mála učitelů, komu opravdu záleží na tom, abychom něco uměli, používali mozek a ne jen recitovali skrypta. Děláte pro nás víc, než je Vaší povinností. Jste moc hodná, že se nám snažíte předat své vlastní zkušenosti,

protože to, jakým způsoben děláte fyzioterapii Vy, by ji chtělo dělat spoustu lidí od nás ze skupiny = Ne jen tupě přejímat vyšetření od jiných, nebo hodnotit stav člověka podle tabulek, ale dívat se na něho, jako na celek. Opravdu si vážím toho, co pro nás děláte, děkuju. Š.

INFORMACE

Nejsem smluvním partnerem žádné ze zdravotních pojišťoven. Úhrada terapie probíhá v hotovosti nebo na účet 1847132003/0800.

Změna ceníku

Vážení klienti, k 1.3.2024 došlo ke změnám výše úhrad za fyzioterapii. Aktuální ceník naleznete zde

Jak na vermikompostování

Jsem sice fyzioterapeut, ale miluju vermikompostování, tak se o ně zde s vámi chci podělit.

Prezentace ke stažení zde vermikompostovani [PPTX, 4.33 MB]

Změna ordinační doby

Změna ordinační doby:

Pondělí - Sobota dle objednání

SPOLUPRÁCE

Copyright © 2024 KK-rehab.cz - Mgr. Kamila Karásková

Všechna práva vyhrazena Mapa webu Tvorba webu Youtube KK-rehab